Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

O nás

Spoločnosť Etora sa zaoberá projektovaním, výstavbou, rekonštrukciami, výkupom, predajom a prenájmom nehnuteľností, ako aj ich financovaním a vyhľadávaním investičných príležitostí.

Predaj a prenájom nehnuteľností

Zvažujete prenájom alebo predaj bytov, domov, pozemkov či akýchkoľvek zaujímavých developerských projektov? Alebo ste ten, kto zvažuje ich kúpu? Získajte všetky potrebné informácie o nehnuteľnostiach, ktoré Vás zaujímajú, prípadne nám prezraďte viac o tých svojich. Obráťte sa na profesionálov, ktorým dôverujú tisícky predávajúcich a kupujúcich.

Realitná asistencia

Nájsť ho je len tá ľahšia časť procesu prevodu nehnuteľnosti. Tou zložitejšou je dať všetko na papier a zabezpečiť, aby všetko prebehlo bezpečne, a bez zbytočných komplikácií. Ak potrebujete odbremeniť od týchto starostí, prípadne s tým nemáte žiadne skúsenosti, nechajte to na odborníkov. Nemajte obavy. O všetko sa starostlivo postaráme.

Realitný maklér kupujúceho

Patríte k tým, ktorí už hľadajú dlhé mesiace, a stále nič nenašli? Alebo kupujete svoju prvú nehnuteľnosť, ale bojíte sa, že kúpite mačku vo vreci? Povedzte nám viac o Vašich preferenciách a finančných možnostiach a zhodnotíme, aké je pre Vás to najlepšie riešenie. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne s ohľadom na jeho potreby. Radi Vám pomôžeme a všetko za Vás vybavíme.

Hypotekárne poradenstvo

Ak hľadáte najvýhodnejší úver či hypotéku, veľmi radi Vám poradíme. Ak sa nevyznáte v obrovskom množstve finančných služieb, ktoré Vám banky ponúkajú, a neviete sa rozhodnúť, čo je pre Vás najlepšie, nechajte to na nás. Ochotne s Vami prejdeme všetky ponuky od rôznych bánk, a pomôžeme sa Vám rozhodnúť tak, aby to bolo pre Vás čo najviac výhodné. Vieme to však spraviť aj za Vás, a Vy tak ušetríte kopec času. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať.