Financovanie

Hľadáte najvýhodnejší úver, najvýhodnejšiu hypotéku, alebo iný najvýhodnejší spôsob financovania Vašej novej nehnuteľnosti?

Pomôžeme Vám vybrať najvýhodnejšiu ponuku

Nevyznáte sa v množstve množstve finančných služieb, ktoré Vám banky ponúkajú? Neviete sa rozhodnúť, ktorá ponuka je pre Vás najvýhodnejšia?

Nechajte si poradiť od nás.

Ochotne spoločne s Vami prejdeme všetky ponuky od rôznych bánk a poradíme Vám, ako sa rozhodnúť tak, aby to bolo pre Vás výhodné. Konečné rozhodnutie však nechávame plne na Vás a na Vašich preferenciách.

Všetky ponuky pokope - bez námahy

Prejsť všetky banky a nechať si vypracovať ponuku môže byť časovo náročné. Toto však radi urobíme za Vás a ušetríme Váš čas.

U nás dostanete ponuky všetkých bánk pokope už do 24 hodín.

Ak máte záujem o vypracovanie ponúk pre Vás bankami, s ktorými spolupracujeme, stačí nás kontaktovať.

Refinancovanie či hypotéka pre mladých?

Končí Vám teraz alebo v dohľadnej budúcnosti fixácia úrokovej sadzby a zdá sa Vám, že Vám banka ponúkla nevýhodný úrok? Prefinancovanie hypotéky do inej banky nie je jednoduchou záležitosťou už len preto, že podmienky sa v rôznych bankách líšia.

Hypotéka pre mladých je typ hypotekárneho produktu, pri ktorom žiadateľ získava zľavu na úrokovej sadzbe, teda štátny príspevok pre mladých určený na podporu kúpy vlastného bývania formou hypotéky.

Kontaktujte nás za účelom získania najvýhodnejších ponúk.