PREDAJ stavebný POZEMOK KVETOSLAVOV so všetkými IS na pozemku

exkluzívne

145,- €/m2

vrátane provízie, možnosť HÚ

Zobraziť fotogalériu (5 fotografií)

Ponúkame na predaj stavebný pozemok so všetkými INŽINIERSKYMI SIEŤAMI na pozemku - voda, plyn, elektrika, kanalizácia, optický kábel.

Prístup na pozemok je po asfaltovej ceste. Výmera je 695 m2 - šírka 20 m, dĺžka 34,8 m. Zastavanosť 40% z celkovej plochy pozemku.

Možnosť výstavby rodinného domu už v roku 2020.

Pozemok sa nachádza v centre obce Kvetoslavov v novovybudovanom projekte Nová Tulipa, ktorý vrámci lokality ponúkne obyvateľom materskú škôlku, multifunkčné ihriská, športoviská, priestor na drobné prevádzky, ale disponuje parkom s dostatkom zelene. Bývanie nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre ľudí, ktorí hľadajú prímestské bývanie v blízkosti lužných lesov, cyklistických trás v okolí a vodného diela Gabčíkovo.

Dostupnosť na pešo na vlakovú stanicu je 8 minút. Želeničné spojenie RegioJet prechádzajúce obcou umožňuje cestovanie na trase Bratislava - Kvetoslavov - Dunajská streda - Komárno. Možnosť napojenia na rýchlostnú komunikáciu R7 v smere do Bratislavy je 1,5 km od lokality.

V obci Kvetoslavov je tiež základná škola, materská škola, potraviny, pošta, pekáreň, záhradkárstvo, kaviareň, ale aj mäsiarstvo. Len 4 km od lokality je vzdialené mesto Šamorín, ktoré poskytuje možnosti kultúrneho vyžitia, ale aj priestor na zábavu, šport aj relax v rezorte X-BIONIC SPHERE /napr. jazdectvo, plávanie, bowling, wellness, saunový svet taktiež aj celoročnú ponuku rôznych kultúrnych podujatí pre deti aj dospelých/.

Podrobné informácie

vrátane provízie

40 %

695 m²

osobné

aktívne

áno

verejný vodovod

230/400V

áno

áno

optika

áno

rovina

asfaltová cesta

sledovať ponuku

+421 903 451 351

poslať správu

Slovensko
Dunajská Streda
Kvetoslavov
Agátová
osobné
Pozemky - bývanie
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Marcela Polonyová

Ing. Marcela Polonyová

certifikovaný partner predaja

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: +421 903 451 351
E-mail: m.polonyova@etora.sk

všetky realitné ponuky makléra