2i (pôv. 3i) byt, 81m2, KOLOSEO, Polus+Kuchajda, Tomášikova, BA-III

188.000,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (20 fotografií)

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 2i byt vo vyhľadávanom obytnom súbore KOLOSEO v širšom centre mesta, s výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou, pri jazere Kuchajda a obchodnom centre Polus.

BYT:
V aktuálnej dispozícii je 2-izbový, ale podľa pôvodného projektu bol 3-izbový; aktuálny stav vznikol vynechaním jednej priečky, ktorú možno dorobiť a získať pôvodnú 3-izbovú dispozíciu.

10-ročná novostavba KOLOSEO
Tomášikova 50/B (Bratislava III – Nové Mesto)
Celková plocha bytu: 80,58 m2 (74,52 m2 plocha bytu + 6,06 m2 plocha loggie)
9/13 poschodie
Bezpečnostné dvere
Vstavaná skriňa v spálni
Pekný výhľad do príjemného upraveného átria vo vnútrobloku, orientácia na svetové strany: V
2x osobný výťah, 1x nákladný výťah
Možnosť pokračovania prenájmu státia v podzemnej garáži za cca 60 EUR/mesačne
Vyhľadávaná lokalita pri jazere Kuchajda s výbornou dostupnosťou do centra.

POPIS:
Zádverie, predsieň; priestranná obývačka s kuchyňou; kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a práčkou; samostatné WC s malým umývadlom; priestranná spálňa so vstavanou skriňou a 2 vstupmi na veľkú loggiu; loggia s výhľadom do átria

Podlaha: plávajúca / dlažba

Veľkorysý 2-izbový byt v obytnom súbore Koloseo orientovaný na východnú svetovú stranu poskytuje slnečné lúče v dopoludňajších hodinách. Dispozične je navrhnutý tak, aby oddeľoval dennú časť pre návštevy a rodinu od nočnej privátnej časti. Dennú časť tvorí obývačka spojená s kuchyňou. Nočná časť predstavuje diskrétnu zónu poskytujúcu súkromie, ktorá je tvorená spálňou s 2 výstupmi na priestrannú loggiu.

Zádverie bytu spolu s predsieňou slúžia ako vstupný priestor bytu poskytujúcimi dostatok priestoru na odkladanie vecí a zároveň prepájajú dennú a nočnú časť bytu. Zo zádveria sa vstupuje do obývačky a kuchyne a predsieňou sa pokračuje do spálne, kúpeľne a samostatného WC.
Obývačka je veľkoryso priestranná a poskytuje komfortný priestor aj na jedálenskú časť. Je prepojená s kuchynskou časťou, ktorá je vybavená kuchynskou linkou na mieru, obsahujúcou všetky kvalitné spotrebiče.

Nočnú časť bytu tvorí predsieň, spálňa, kúpeľňa s veľkým sprchovacím kútom a samostatné WC. Jadro diskrétnej zóny tvorí veľká spálňa so vstavanou skriňou, z ktorej vedú 2 výstupy na priestrannú loggiu poskytujúcu krásny výhľad na átrium obytného súboru s množstvom zelene a detským ihriskom, ako aj na okolitú panorámu. V spálni je nová klimatizácia, ktorá je však potrebná len v extrémnom počasí v lete.

Vykurovanie a prípravu teplej vody zabezpečuje plynová kotolňa, ktorá rozvádza po dome ohrevné médium, teplú vodu, ktoré prestupuje do jednotlivých bytov prostredníctvom bytovej výmenníkovej stanice. Na meranie spotrebovaného tepla slúži prietokový merač tepla nainštalovaný v stúpačke spolu s meračmi na teplú a studenú vodu. Teplota v byte sa nastavuje prostredníctvom termoregulačných hlavíc na radiátoroch v jednotlivých izbách.

V byte je nainštalovaný videovrátnik s pohľadom na vstupnú bránu do budovy, ako aj na recepciu.

V dome je kamerami sledovaná každá časť objektu naživo, pričom záznam sa uchováva 7 dní. V noci a počas víkendu je celodenná živá ochrana objektu SBS na všetkých vchodoch objektu.

Mesačné režijné náklady na prevádzku bytu platené prostredníctvom správcu sú približne 130 EUR/2 osoby.

K bytu je v súčasnosti zaplatené do 1.5.2018 podzemné garážové státie a v tomto prenájme možno pokračovať za cenu cca 60 EUR/mesiac.

INTERIÉROVÝ ŠTANDARD VYBAVENIA:
Vnútorné povrchy stien: sadrové hladké omietky, kúpeľňa a WC – keramický obklad
Vnútorné podlahy: obývačka, spálňa, kuchyňa, zádverie a predsieň – laminátové parkety, kúpeľňa a WC – keramická dlažba
Plastové okná a balkónové dvere s izolačným dvojsklom
Vstupné dvere protipožiarne – bezpečnostné, interiérové dvere krídlové plné, hladké fóliové s obložkovou zárubňou
Kúrenie a príprava teplej vody: teplo z centrálnej kotolne a objektových výmenníkových staníc, nástenné vykurovacie telesá
Elektrické zariadenia: bytová rozvodnica, elektrické rozvody samostatne pre sporák, umývačku riadu a práčku, zásuvky, vývody na inštaláciu osvetlenia
V byte je UPC televízia, internet aj telefón. TV je v oboch izbách. Možnosť zapojiť akéhokoľvek operátora, rozvody sú predpripravené.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE:
Nosný systém: železobetónový skelet
Steny: obvodové a nosné steny z betónu a muriva, priečky z muriva
Vonkajšie fasády: zatepľovací systém penový polystyrén, omietka fasádna silikátová

OBYTNÝ SÚBOR KOLOSEO:
Polyfunkčný objekt Koloseo sa nachádza v širšom centre hlavného mesta, v mestskej časti Nové mesto, na Tomášikovej ulici, ktorá je známa vynikajúcou dopravnou dostupnosťou do centra mesta a na hlavné cestné tepny. O spoločné priestory sa nadštandardne stará správcovská spoločnosť, ktorá dbá na čistotu a bezpečnosť celého komplexu a sídli priamo v areáli. O zeleň a detské ihrisko je príkladne postarané, celý objekt vrátane podzemných garáží je strážený súkromnou bezpečnostnou službou a vo vedľajšom vchode sa nachádza 24-hodinová strážna služba s vrátnicou. Polyfunkcia zabezpečuje okrem bytov aj obchodné prevádzky užitočné pre obyvateľov obytného súboru.

V areáli Koloseo sa nachádzajú potraviny, reštaurácia, bar, lekáreň, ambulancia odborného lekára, štúdio krásy, masáže, cestovná kancelária, športový obchod – bicykle Prívara.

OKOLIE:
Lokalita, v ktorej sa obytný súbor nachádza, je známa svojou atraktívnou polohou nielen kvôli vynikajúcej dopravnej dostupnosti, ale aj kvôli blízkosti jazera Kuchajda, ktoré poskytuje mnoho možností športového vyžitia.

Okrem Kuchajdy je lokalita zaujímavá aj ďalšími atraktívnymi bodmi, ako je potravinový veľkoobchod YEME, nákupné centrum KAUFLAND, futbalový a hokejový štadión Slovana, tenisová hala, basketbalová hala, Okresný úrad Bratislava (klientske centrum), Hlavná pošta, vlaková stanica Nové Mesto, administratívne budovy SLSP, MHD – autobusy, električka, a v širšom okolí (6 min. pešou chôdzou) je Polus City Center.

Cena vrátane provízie RK: 188 000,- EUR

Kontakt: Ing. Roman Maletz, tel.: 0948 466336, mail: roman.maletz@gmail.com

Podrobné informácie

vrátane provízie

9

13

2

81 m²

81 m²

osobné

aktívne

lokálny poskytovateľ

sprchovací kút

áno

áno - 1

nie

áno

vnútorné

tehla

zariadený

áno

áno

severovýchodná

sledovať ponuku

+421 948 466 336

poslať správu

Slovensko
Bratislava - Nové Mesto
Bratislava - Nové Mesto
Tomášikova
osobné
3-izbový byt - novostavba
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Roman Maletz

Ing. Roman Maletz

maklér

Я говорить русскийI speak englishmluvim česky

Telefón: +421 948 466 336
E-mail: roman.maletz@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra